CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Muş Baskılı Pasta Kutusu

Muş Baskılı Pasta Kutuları | Muş Pasta Kutusu | Muş Pasta Kutusu Fiyatları | Muş Baskısız Pasta Kutusu | Muş Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Muş Pasta Kutusu Baskılı | Muş Pasta Kutusu Siparişi | Muş Baskılı Kutu | Muş Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Muş pasta kutusu, muş baklava kutusu, muş pizza kutusu, muş lahmacun kutusu, muş pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Muş baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Muş baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Muş baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı muş pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Muş baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Muş Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Muş baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için muş pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel muş pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş baskılı pasta kutusu, muş baskılı pasta kutusu fiyatları, muş pasta kutuları, muş pasta kutusu fiyatları, muş pasta kutusu imalatı, muş baskılı pasta kutusu ve fiyatı, muş ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner