Muş Silvermat Etiket

Muş Silvermat Etiket | Muş Silvermat Etiket Fiyatları | Muş Silvermat Etiket Özellikleri | Muş Silvermat Etiket Yazıcı | Muş Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Muş Silver Mat Etiket | Muş Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Muş silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir muş etiket türüdür. Genellikle kitap ve muş barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Muş silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun muş etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan muş silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Muş silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Muş silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Muş silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Muş silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Muş silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Muş etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Muş silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş silvermat etiket, muş termal etiket, muş silver mat etiketler, muş mat etiketler, muş silver mat etiket fiyatları, muş etiket fiyatları, muş şeffaf etiket fiyatları, muş silver mat barkod etiketi, muş barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner