Muş Mat Polipropilen Etiket

Muş Mat Polipropilen Etiket | Muş Pp Etiket | Muş Mat Etiket | Muş Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Muş Polipropilen Ürünler | Muş Sembol Barkod Etiket | Muş Mat Pp Etiket | Muş Barkod Sistemleri | Muş Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Muş mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Muş polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Muş pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Muş mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Muş at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Muş mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Muş mat pp etiket muş opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş mat etiket, muş opak pp, muş mat ppmuş boş etiket, muş termal etiket fiyatları, muş şeffaf pp, muş mat polipropilen, muş etiket, etiket muş , ribon muş , karekod okuyucu muş , polipropilen, muş polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner