Muş Chromolux Etiket

Muş Chromolux Etiket | Muş Chromolux Etiket Nedir | Muş Chromolux Etiket Fiyatları | Muş Chromolux Etiket Baskı | Muş Kromolüks Etiket | Muş Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Muş Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Muş chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Muş chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan muş chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan muş kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı muş chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Muş chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Muş chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve muş  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Muş choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Muş choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel muş etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş etiket, muş etiket fiyatları, muş barkod etiket fiyatları, muş baskılı etiket fiyatları, muş barkod, muş rulo etiket fiyatları, muş barkod fiyatları, muş rulo etiket, muş yapışkanlı etiket, muş barkod sistemi, muş barkod okuyucu, muş barkod okuyucu fiyatları, muş koli etiketi, muş tekstil etiketi, muş saten etiket, muş metal etiket, muş mat pp etiket, muş mat pe etiket, muş etiket baskı, muş mat polietilen etiket, muş lazer etiket, muş boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner