Muş Güvenlik Etiketi

Muş Güvenlik Etiketi | Muş Garanti Etiketi | Muş Güvenlik Etiketleri | Muş Etiket | Muş Alarm Etiketi | Muş Güvenlik Etiketi Fiyat | Muş Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Muş garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan muş güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya muş kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan muş güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi muş  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket muş kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Muş güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel muş güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş garanti etiketi, muş güvenlik etiketi, muş etiket, muş kırılgan etiket fiyatları, muş termal etiket, eko etiket muş , muş güvenlik etiket fiyatları, muş emniyet etiketi, muş garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi muş .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner