Muş Eko Termal Etiket

Muş Eko Termal Etiket | Muş Eko Termal Etiket Fiyatları | Muş Eko Termal Kağıt | Muş Termal Etiketler | Muş Eco Termal Etiket Nedir | Muş Top Termal Etiket | Muş Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Muş eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Muş eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için muş etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu muş etiket en muş ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Muş eko termal etiket fiyatları ve muş eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan muş eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Muş eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Muş termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Muş ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Muş etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş termal etiket, muş etiket muş , muş boş etiketmuş eco etiket, muş etiket fiyatları, muş eko termal etiket, muş etiket, muş eco termal etiket fiyatları, muş sıra numarası etiketi, muş ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner