Muş Lamine Termal Etiket

Muş Lamine Termal Etiket | Muş Lamine Termal Etiket Fiyatları | Muş Lamine Termal Etiket Nedir | Muş Lamine Termal Barkod Etiketi | Muş Termal Etiketler | Muş Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Muş lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Muş lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Muş lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Muş lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen muş etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda muş termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer muş  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan muş  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Muş termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Muş lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Muş etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Muş lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Muş lamine termal etiket nedir? Lamine muş termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel muş lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş lamine etiket, muş termal etiket, muş top etiket, muş ribonsuz baskı, muş baskılı etiket, muş renkli termal etiket, muş lamine termal barkod etiketi, muş kuşe etiket, muş termal etiket boyutları, muş boş etiket, muş termal etiket fiyatları, muş lamine etiketler, muş eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner