CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Muş  Baskılı Pide Kutusu

Muş   Baskılı Pide Kutusu | Muş   Pide Kutusu Fiyatları |Muş Pide Kutusu  |Muş Pide Kutusu Ölçüleri | Muş Pide Kutusu İmalatı | Muş  Hazır Pide Kutusu | Muş Pide Ve Lahmacun Kutusu | Muş Pide Kutuları | Muş Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, muş baklava kutusu, pizza kutusu,muş lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Muş baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Muş baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Muş baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Muş baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Muş pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı muş pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Muş baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Muş pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Muş baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için muş pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel muş pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş baskılı pide kutusu, muş pide kutusu fiyatları, muş pide kutusu imalatı, muş pide kutusu , muş baskılı pide kutusu fiyatları, muş baskılı ambalajlar, muş pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner