Muş Polietilen Opak Etiket

Muş Polietilen Opak Etiket | Muş Opak Pe Polietilen Etiket | Muş Opak Polietilen Etiket | Muş Opak Etiket | Muş Opak Etiket Fiyatları | Muş Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Muş

polietilen opak etiket

Muş Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Muş opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Muş opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta muş opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir muş  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Muş opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Muş polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız muş barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Muş polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve muş opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muş polietilen etiket, muş polietilen opak etiket, muş opak etiket fiyatları, muş opak etiket, muş opak polietilen (pe) etiket, muş sembol etiket, muş polietilen pe etiket, muş opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner